39D857G030GL6
CAP ALUM 850UF 30V AXIAL
Seri / Aile Numarası
39D857G030GL6
39D857G030GL6 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 39D857G030GL6, 850 µF kapasitesi ve 30V rated voltajına sahip axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir. -20°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 85°C'de 500 saat ömür garanti sunar. Polar yapıda olup, -10% ile +75% tolerans değerine sahiptir. Ses amplifikatörleri, güç kaynakları, filtrele devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 850 µF
Lifetime @ Temp. 500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 30 V