39D787F100JT6
CAP ALUM 780UF 100V AXIAL
Seri / Aile Numarası
39D787F100JT6
39D787F100JT6 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 39D787F100JT6, 780 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, axial through-hole montajı için uygundur. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yer bulur. -20°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 500 saatlik ömrü (85°C'de) ile endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarına uygun olacak şekilde tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 780 µF
Lifetime @ Temp. 500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 100 V