39D756G075EJ6
CAP ALUM 75UF 75V AXIAL
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
39D756G075EJ6
39D756G075EJ6 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 39D756G075EJ6, 75 µF kapasitans ve 75 V rated gerilim değerine sahip axial tipte alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj türü ile PCB'lere direk lehimlenebilir. -20°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 500 saat ömür garantisi sunar. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplama gerektiren bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyali düzeltme işlemlerinde kullanılır. -10% ve +75% tolerans aralığında üretilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 75 µF
Lifetime @ Temp. 500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 75 V