39D668G015JS6
CAP ALUM 6600UF 15V AXIAL
Seri / Aile Numarası
39D668G015JS
39D668G015JS6 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 39D668G015JS6, 6600 µF kapasitanslı 15V nominal gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can tipinde gövdeye sahip olan bu through-hole bileşen, -20°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 500 saatlik yaşam süresi garantilidir. Toleransı -10%, +75% olan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Ses frekansı amplifikatörleri, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve hafıza depo uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6600 µF
Lifetime @ Temp. 500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 15 V