39D507G050GL6
CAP ALUM 500UF 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
39D507G050GL6
39D507G050GL6 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 39D507G050GL6, 500 µF kapasitanslı ve 50 V nominal gerilime sahip axial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipinde tasarlanan bu komponent, -20°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 500 saat ömür süresi garantilemiştir. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplandırma ile devreye monte edilmelidir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri, zaman ayarlı devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılan endüstri standardı bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 500 µF
Lifetime @ Temp. 500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 50 V