39D507G025HE6E3
CAP ALUM 500UF 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
39D507G025HE6E3
39D507G025HE6E3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 39D507G025HE6E3, 500 µF kapasitans değerine sahip 25V rated axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -20°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bu kondansatör, 85°C'de 500 saat ömür garantisi sunar. Polar yapısı sayesinde doğru kutuplama gerektirir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtreler ve eşitleme devrelerinde kullanılır. -10% / +75% toleransı ile ekonomik bir çözüm sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 500 µF
Lifetime @ Temp. 500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 25 V