39D506F350GP6
CAP ALUM 50UF 350V AXIAL
Seri / Aile Numarası
39D506F350GP6
39D506F350GP6 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 39D506F350GP6, 50 µF kapasitanslı ve 350 V rated voltajlı axial tip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için tasarlanmış bu polar kondansatör, -20°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 500 saatlik yaşam süresi 85°C sıcaklıkta garanti edilmektedir. -10%, +50% tolerans aralığında üretilen bu komponent, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, endüstriyel ekipmanlar ve genel amaçlı uygulamalarda filtrelemedeki değişkenlik yüklemede kullanılan standart bir elektronik bileşenidir.
Applications General Purpose
Capacitance 50 µF
Lifetime @ Temp. 500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 350 V