39D405F350EE6
CAP ALUM 4UF 350V AXIAL
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
39D405F350EE6
39D405F350EE6 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 39D405F350EE6, 4 µF kapasitanslı, 350V nominal voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can paket tipinde gerçekleştirilen bu Through Hole montaj bileşeni, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Çalışma sıcaklık aralığı -20°C ile 85°C arasında değişmekte, 85°C'de 500 saat yaşam süresine sahiptir. Polar yapıya sahip kondansatörün toleransı -10% ile +50% arasındadır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, zaman ayarlama uygulamaları ve genel elektronik devreler gibi alanlarda kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4 µF
Lifetime @ Temp. 500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 350 V