39D308G030JS6
CAP ALUM 3000UF 30V AXIAL
Seri / Aile Numarası
39D308G030JS
39D308G030JS6 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 39D308G030JS6, 3000 µF kapasitansı ve 30V rated voltajına sahip axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip olan bu bileşen, -20°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında stabil performans gösterir. 500 saatlik ömür 85°C sıcaklıkta garanti edilmektedir. Can paketi içinde sunulan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtrelemesi, zaman sabitleme devreler ve analog filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Polar yapısı nedeniyle, doğru kutuplandırma ile bağlanması gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 3000 µF
Lifetime @ Temp. 500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 30 V