39D307F250JT6
CAP ALUM 300UF 250V AXIAL
Seri / Aile Numarası
39D307F250JT6
39D307F250JT6 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 39D307F250JT6, 300 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Axial kurulum tipine sahip bu kondansatör, -20°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 500 saatlik ömür garantisi sunar. Toleransı -10%, +50% olan bu bileşen, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve dc filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Through Hole montaj ile PCB'lere doğrudan lehimlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 300 µF
Lifetime @ Temp. 500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V