39D257G050FP6
CAP ALUM 250UF 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
39D257G050FP6
39D257G050FP6 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 39D257G050FP6, 250 µF kapasitanslı ve 50V rated voltajlı axial tipinde alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -20°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 500 saat ömür süresi belirtilmiştir. Toleransı -10%, +75% olan bu komponent, güç kaynakları, amplifikatörler, zaman gecikmesi ve filtre uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 250 µF
Lifetime @ Temp. 500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 50 V