39D257G040GE7
CAP ALUM 250UF 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
39D257G040GE7
39D257G040GE7 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 39D257G040GE7, 250 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V nominal geriliminde tasarlanmış bu kondansatör, axial montaj türü ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -20°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 500 saat ömür garantisi sağlar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreler ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılan bu polar kondansatör, -10% ile +75% tolerans aralığında tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 250 µF
Lifetime @ Temp. 500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 40 V