39D207G050FJ6
CAP ALUM 200UF 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
39D207G050FJ6
39D207G050FJ6 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 39D207G050FJ6, 200 µF kapasitansı ve 50 V nominal voltajı ile axial montaj türüne sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole bağlantı yöntemi kullanarak PCB'lere entegre edilir. Polar yapısı nedeniyle doğru polarite ile takılması gerekir. -20°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 85°C'de 500 saatlik ömür özelliğine sahiptir. ±10% / +75% tolerans değerleri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynağı filtrelemesi, zamanlama devreleri ve ses işleme gibi uygulamalarda kullanılan standart bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 200 µF
Lifetime @ Temp. 500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 50 V