39D207F250JP6
CAP ALUM 200UF 250V AXIAL
Seri / Aile Numarası
39D207F250JP6
39D207F250JP6 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 39D207F250JP6, 200 µF kapasitanslı ve 250V rated voltage'a sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -20°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 500 saat ömür süresine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme devreleri başta olmak üzere geniş kullanım alanına sahiptir. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplama ile kullanılmalıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 200 µF
Lifetime @ Temp. 500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V