39D198G015GL6
CAP ALUM 1900UF 15V AXIAL
Seri / Aile Numarası
39D198G015GL6
39D198G015GL6 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 39D198G015GL6, 1900 µF kapasitanslı, 15V rated voltajlı axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere direk lehimleme yöntemiyle yerleştirilir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -20°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 500 saatlik ömür özelliğine sahiptir. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplama ile bağlanması gereklidir. -10% ile +75% arasında tolerans değerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 1900 µF
Lifetime @ Temp. 500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 15 V