39D197F100GL6
CAP ALUM 190UF 100V AXIAL
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
39D197F100GL6
39D197F100GL6 Hakkında
Vishay/Sprague tarafından üretilen 39D197F100GL6, 190 µF kapasitans ve 100V nominal gerilime sahip axial konfigürasyonlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için tasarlanmış bu polarize kondansatör, -20°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 85°C'de 500 saatlik ömür değerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılan bu kondansatörün kapasitans toleransı -10%, +50% olarak belirtilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 190 µF
Lifetime @ Temp. 500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 100 V