39D177F300JS6
CAP ALUM 170UF 300V AXIAL
Seri / Aile Numarası
39D177F300JS6
39D177F300JS6 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 39D177F300JS6, 170 µF kapasitansına ve 300V nominal voltaja sahip bir axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'ye doğrudan lehimleme yöntemiyle takılır. Polar yapıya sahip olan bu kondansatör, -20°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 500 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve AC/DC dönüştürücülerde kullanılır. -10% / +50% tolerans aralığında değer sapmasına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 170 µF
Lifetime @ Temp. 500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 300 V