39D118G050HP6
CAP ALUM 1100UF 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
39D118G050HP6
39D118G050HP6 Hakkında
Vishay/Sprague tarafından üretilen 39D118G050HP6, 1100 µF kapasitansı ve 50V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can paket tipinde tasarlanmış, through-hole montajı için uygundur. -20°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C sıcaklıkta 500 saat ömür garantisi sunar. -10% ile +75% tolerans aralığında elde edilir. Güç kaynakları, filtre devreleri, ses amplifikatörleri ve genel devre uygulamalarında kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1100 µF
Lifetime @ Temp. 500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 50 V