39D107G025EE6
CAP ALUM 100UF 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
39D107G025EE6
39D107G025EE6 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 39D107G025EE6, 100 µF kapasitansı ve 25V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan monte edilebilir. -20°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan kondansatör, 85°C'de 500 saat ömrü içinde güvenilir performans sağlar. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplandırma gereklidir. Gücü filtreleme, zaman sabitleme devreleri, ses amplifikatörleri ve düşük frekans uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. -10% ile +75% tolerans aralığında sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 25 V