39D107F150FP6
CAP ALUM 100UF 150V AXIAL
Seri / Aile Numarası
39D107F150FP
39D107F150FP6 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 39D107F150FP6, axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100 µF kapasitans ve 150 V nominal gerilim değerine sahip olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, sinyal işleme devreleri ve voltaj stabilizasyon uygulamalarında kullanılır. -20°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 500 saat ömür süresine sahiptir. Axial, can paketlemesi ile sunulan bileşen, through-hole montajı desteklemektedir. Polar yapıda olan kondansatör, ±10%/-50% tolerans değerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 150 V