39D106F150EE6
CAP ALUM 10UF 150V AXIAL
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
39D106F150EE6
39D106F150EE6 Hakkında
Vishay / Sprague tarafından üretilen 39D106F150EE6, 10 µF kapasitanslı ve 150V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can paket tipi ile through-hole montajı için tasarlanmıştır. Polarize tipte olup, -20°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 500 saat ömür garantisine sahiptir. Kapasitans toleransı -10% / +50% aralığındadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devrelerinde ve filtreleme uygulamalarında kullanılan endüstriyel standar bir komponenttir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 150 V