398LMB050M2BF
CAP ALUM 3900UF 20% 50V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
398LMB050M2BF
398LMB050M2BF Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 398LMB050M2BF, 3900 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, ±20% tolerans ile üretilmektedir. Through-hole montaj tipi ile radial can-snap-in paketlemesinde sunulmaktadır. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 3000 saatlik ömürlü tasarımına (105°C'de) sahiptir. 148.783 mOhm ESR değeri ile 120 Hz'de ve 2.23 A ripple akımı (120 Hz) ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan kondansatördür. 10 kHz'de 2.788 A ripple akımı kapasitesiyle güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve düşük frekans filtreleme uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 148.783mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.788 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.23 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V