397LMX450M2EG
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
397LMX450M2EG
397LMX450M2EG Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 397LMX450M2EG, 390 µF kapasitansına ve 450 V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paketlemesi ile Through Hole montajına uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans, 1.0048Ω @ 120Hz ESR ve 2.749 A @ 50 kHz ripple akım kapasitesine sahiptir. -25°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik yaşam süresi garanti edilir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.0048Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.749 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.87 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V