397LMX400M2EE
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
397LMX400M2EE
397LMX400M2EE Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 397LMX400M2EE, 390 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V voltaj derecesi ile yüksek voltaj uygulamaları için tasarlanmıştır. Through-hole montajı ve snap-in kasa stili ile endüstriyel ve profesyonel elektronik sistemlere kolaylıkla entegre edilebilir. ±20% tolerans aralığında çalışır. 105°C'de 5000 saat ömür süresi ile güvenilir uzun vadeli performans sağlar. -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 120Hz'de 1.0048Ω ESR ve 50kHz'de 2.499A ripple akım özelliğine sahiptir. Genel amaçlı gücü düzenleme, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.0048Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.499 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V