397LMX250M2DD
CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
397LMX250M2DD
397LMX250M2DD Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 397LMX250M2DD, 390 µF kapasitanslı ve 250V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipinde tasarlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve voltaj stabilizasyonu uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans, -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ve 5000 saatlik ömrü (105°C'de) sunar. 120 Hz'de 637.6 mOhm ESR değerine, 50 kHz'de 2.1315 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile standart PCB uygulamalarına entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 637.6mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1315 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V