397LBB350M2CH
CAP ALUM 390UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
397LBB350M2
397LBB350M2CH Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 397LBB350M2CH, 390µF kapasitansı ve 350V nominal gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans aralığında çalışan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasındaki geniş sıcaklık aralığında kullanılabilir. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygun olan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve düşük frekans uygulamalarında tercih edilir. 120Hz'de 2.08A ripple akım kapasitesi ve 3000 saat ömrü (@85°C) ile sistem güvenilirliği sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 637.64mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.0576 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.08 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V