397LBB160M2BC
CAP ALUM 390UF 20% 160V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
397LBB160M2BC
397LBB160M2BC Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 397LBB160M2BC, 390 µF kapasitansa ve 160V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipiyle tasarlanan bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışmaktadır. 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ve 425.09 mOhm ESR değeriyle 120 Hz'de çalışmaktadır. Ripple akım kapasitesi 10 kHz'de 2.1168 A, 120 Hz'de 1.44 A'dir. Genel amaçlı güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 425.09mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1168 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.44 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V