385VXS220MEFC25X35
CAP ALUM 220UF 20% 385V SNAP
Seri / Aile Numarası
385VXS220MEFC
385VXS220MEFC25X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 385VXS220MEFC25X35, 220 µF kapasitansa sahip 385V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipinde tasarlanan bu bileşen, ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 5000 saatlik ömür süresi garanti eder. 10 kHz'de 1.918 A ve 120 Hz'de 1.37 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.918 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.37 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V