385VXS150MEFC22X35
CAP ALUM 150UF 20% 385V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
385VXS150MEFC
385VXS150MEFC22X35 Hakkında
Rubycon 385VXS150MEFC22X35, 150 µF kapasitanslı, 385 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile radial can snap-in paketinde tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile standart uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömüre sahiptir. 10 kHz'de 1.568 A ve 120 Hz'de 1.12 A ripple akım kapasitesiyle yüksek frekanslı devreler başta olmak üzere, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda tercih edilir. -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.568 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.12 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V