385USC390MEFCSN25X50
CAP ALUM 390UF 20% 385V SNAP
Seri / Aile Numarası
385USC390MEFCSN
385USC390MEFCSN25X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 385USC390MEFCSN25X50, 390 µF kapasitanslı, 385V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipinde tasarlanmış olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda gücü filtreleme, enerji depolama ve parazit bastırma işlevlerini yerine getirir. ±20% tolerans aralığında, -25°C ile 85°C arasında stabil çalışma sağlar. 85°C'de 3000 saatlik ömür garanti ile endüstriyel, enerji dönüştürücü, güç kaynağı ve ac/dc dönüştürücü uygulamalarında kullanılır. 10 kHz'de 2.856 A ve 120 Hz'de 2.04 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.856 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V