385USC390MEFC35X35
CAP ALUM 390UF 20% 385V SNAP
Seri / Aile Numarası
385USC390MEFC
385USC390MEFC35X35 Hakkında
Rubycon üretimi 385USC390MEFC35X35, 390 µF kapasitanslı, 385 V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip olan komponent, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına uyum sağlar. 85°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisi vermektedir. Yüksek frekans ripple akımı 10 kHz'de 2.898 A, düşük frekans ripple akımı 120 Hz'de 2.07 A değerindedir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.898 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.07 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V