385USC390MEFC25X50
CAP ALUM 390UF 20% 385V SNAP
Seri / Aile Numarası
385USC390MEFC
385USC390MEFC25X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 385USC390MEFC25X50, 390 µF kapasitanslı ve 385V nominal voltajında çalışan radial tip alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile -25°C ile 85°C sıcaklık aralığında kullanılabilir. 85°C'de 3000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. 10 kHz'de 2.856 A ve 120 Hz'de 2.04 A ripple akımı ile tasarlanmıştır. Through-hole montajı için uygun olan snap-in paket tipi, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.856 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V