385USC330MEFC35X30
CAP ALUM 330UF 20% 385V SNAP
Seri / Aile Numarası
385USC330MEFC
385USC330MEFC35X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 385USC330MEFC35X30, 330 µF kapasitanslı ve 385V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan ürün, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 2.618 A ve 120 Hz'de 1.87 A ripple current kapasitesine sahip olan bu kondansatör, güç kaynakları, endüstriyel uygulamalar ve yüksek voltaj devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.618 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.87 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V