385USC270MEFC25X40
CAP ALUM 270UF 20% 385V SNAP
Seri / Aile Numarası
385USC270MEFC
385USC270MEFC25X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 385USC270MEFC25X40, 270 µF kapasitans değerine ve 385 V rated voltaj özelliklerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tasarımı ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerance ile belirlenen kapasitans değeri, -25°C ile 85°C arasında çalışır. 85°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömür süresi sunmaktadır. 10 kHz'de 2.254 A ve 120 Hz'de 1.61 A ripple akım değerleri ile güç kaynakları, konverterler ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.254 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.61 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V