385USC220MEFC25X35
CAP ALUM 220UF 20% 385V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
385USC220MEFC
385USC220MEFC25X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 385USC220MEFC25X35, 220µF kapasitansı ve 385V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paket türü ile Through Hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 85°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisiyle, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 10 kHz'de 2.072A ve 120 Hz'de 1.48A ripple current değerlerine sahip olan bu bileşen, güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.072 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.48 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V