385USC220MEFC22X40
CAP ALUM 220UF 20% 385V SNAP
Seri / Aile Numarası
385USC220MEFC
385USC220MEFC22X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 385USC220MEFC22X40, 220 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 385 V nominal voltaj ile tasarlanmış bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montaj tipi ile radyal, snap-in kasa türüne sahiptir. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 3000 saat ömüre sahip bu bileşen, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans ile 10 kHz'de 1.988 A ripple akım kapasitesidir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.988 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.42 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V