385USC180MEFC30X25
CAP ALUM 180UF 20% 385V SNAP
Seri / Aile Numarası
385USC180MEFC
385USC180MEFC30X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 385USC180MEFC30X25, 180µF kapasitansına ve 385V nominal voltaj değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial bağlantı türü ile snap-in montajı destekleyen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında 3000 saat ömür garantisi 85°C'de sağlar. Geniş çalışma sıcaklık aralığı (-25°C ~ 85°C) ve yüksek ripple akım kapasitesi (1.918 A @ 10 kHz, 1.37 A @ 120 Hz) sayesinde güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.918 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.37 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V