385USC100MEFC20X30
CAP ALUM 100UF 20% 385V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
385USC100MEFC
385USC100MEFC20X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 385USC100MEFC20X30, 100µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 385V rated voltajı ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ve radial snap-in kasa ile entegre edici elektronik şaseylere kolayca monte edilebilir. ±20% tolerans aralığında değişkenlik gösterir. -25°C ile 85°C arasında çalışan cihazlarda kullanılabilir ve 85°C'de 3000 saat yaşam süresi sunmaktadır. 10 kHz'de 1.204A, 120 Hz'de 860mA ripple akımı sınırı vardır. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve genel endüstriyel uygulamalarda tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.204 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 860 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V