385MXC82MEFC20X30
CAP ALUM 82UF 20% 385V SNAP
Seri / Aile Numarası
385MXC82MEFC
385MXC82MEFC20X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 385MXC82MEFC20X30, 82 µF kapasitansı ve 385V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'ye direkt olarak lehimlenir. ±20% tolerans ile üretilen bu komponentin işletme sıcaklık aralığı -25°C ile 105°C arasındadır ve 105°C'de 3000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. Snap-in kutu paketinde sunulan kondansatör, 10 kHz'de 728 mA ve 120 Hz'de 520 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreLeme, enerji depolama ve voltaj düzenlemesi uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 728 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 520 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V