385MXC270MEFC25X45
CAP ALUM 270UF 20% 385V SNAP
Seri / Aile Numarası
385MXC270MEFC
385MXC270MEFC25X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 385MXC270MEFC25X45, 270 µF kapasitansı ve 385 V voltaj derecesi ile radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 10 kHz'de 1.596 A ve 120 Hz'de 1.14 A ripple current kapasitesine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür süresi bulunur. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. Güç kaynakları, AC/DC konvertörleri ve endüstriyel kontrol devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.596 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.14 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V