385MXC180MEFC22X45
CAP ALUM 180UF 20% 385V SNAP
Seri / Aile Numarası
385MXC180MEFC
385MXC180MEFC22X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 385MXC180MEFC22X45, 180 µF kapasitansı ve 385V voltaj derecesi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans aralığında çalışan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasındaki sıcaklık aralığında 3000 saat yaşam ömrüne sahiptir. 10 kHz'de 1.288 A ve 120 Hz'de 920 mA ripple akım kapasitesiyle güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.288 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 920 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V