385MXC100MEFCSN25X25
CAP ALUM 100UF 20% 385V SNAP
Seri / Aile Numarası
385MXC100MEF
385MXC100MEFCSN25X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 385MXC100MEFCSN25X25, 100 µF kapasitesi ve 385V nominal voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile PCB'ye hızlı ve güvenli bir şekilde monte edilebilir. ±20% tolerans aralığında çalışan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasındaki geniş sıcaklık aralığında güvenilir performans gösterir. 105°C'de 3000 saat yaşam süresi ve yüksek ripple akım kapasitesi (924 mA @ 10 kHz) ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve yüksek voltaj devreleri gibi endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj teknolojisi sayesinde klasik PCB tasarımlarıyla uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 924 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 660 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V