385KXF56MEFC22X20
CAP ALUM 56UF 20% 385V SNAP
Seri / Aile Numarası
385KXF56MEFC
385KXF56MEFC22X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 385KXF56MEFC22X20, 56 µF kapasitanslı, 385V nominal voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarına yönelik tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saatlik ömür sağlar. 10 kHz'de 588 mA ve 120 Hz'de 420 mA ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı güç kaynakları, dönüştürücüler ve filtreleme uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 588 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 420 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V