383LX822M080A062
CAP ALUM 8200UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
383LX822M080A
383LX822M080A062 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 383LX822M080A062, 8200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj türü ile through-hole montaja uygun olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 3000 saat ömür süresi belirtilen bu kondansatör, ±20% tolerans değerine sahiptir. Güç kaynakları, filtering, buffering ve energy storage uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V