383LX821M400A062
CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
383LX821M400A
383LX821M400A062 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 383LX821M400A062, 820 µF kapasitansı ve 400V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj türüne uygun 4 başlıklı can pakete sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi verir. ±20% tolerans değerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi sayesinde klasik PCB tasarımlarında kolay entegrasyon sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V