383LX561M400A052
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
383LX561M400A
383LX561M400A052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 383LX561M400A052, 560 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ile düşük ve orta güç uygulamalarında genel amaçlı kullanım için tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi sayesinde PCB'ye kolay entegre edilir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 3000 saatlik yaşam süresi belirtilmiştir. ±20% tolerans ile gücü, filtre ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. Through hole montaj için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V