383LX473M035N082
CAP ALUM 47000UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
383LX473M035N082
383LX473M035N082 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 383LX473M035N082, 47000 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial bağlantı tipine sahip snap-in montajı ile 4 lead konfigürasyonda sunulmaktadır. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, 120 Hz'de 7.8A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve genel elektronik uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 7.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V