383LX472M100A052
CAP ALUM 4700UF 20% 100V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
383LX472M100A
383LX472M100A052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 383LX472M100A052, 4700 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial, snap-in montaj tipine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat yaşam süresine sahiptir. ±20% tolerans değeriyle güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V