383LX183M063N062
CAP ALUM 18000UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
383LX183M063N062
383LX183M063N062 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 383LX183M063N062, 18000 µF kapasitanslı ve 63V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial konfigürasyonda snap-in montaj tipi ile hazırlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sağlar. 23mOhm ESR değeri ile 120Hz'de 5.4A ve 20kHz'de 6.2A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 23mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.2 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V