383LX183M063A082
CAP ALUM 18000UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
383LX183M063A
383LX183M063A082 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 383LX183M063A082, 18000 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans aralığında çalışmaktadır. Through-hole montaj tipinde radial, snap-in 4-pin kasa türüne sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaya uygun polarlı bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V